Ke štíhlému tělu je potřeba se projíst

Pokusím se vysvětlit, proč je při redukci tělesné hmotnosti nutné pořádně jíst. Žádné zázračné tabletky na hubnutí neexistují. A diety stylem nejíst a nebo používat různé „přípravky na hubnutí“ jsou k ničemu, protože i když to ze začátku funguje, potom stejně následuje jojo efekt. Ke štíhlé postavě je potřeba se „prožrat“.

A proč to tak je?
Lidské tělo ke svému fungování potřebuje energii, kterou získává z jídla. Pokud člověk jí 3x denně, řekněme že v 7:00, 13:00 a 19:00 hodin, je mezi jídly a pauza 6 hodin. Protože tělo má strach, že bude hladovět, tak si energii ukládá, aby ji mohlo později využít. Bohužel tato energie se ukládá ve formě tuků.

Tak a co s tím?
Postačí jen rozdělit příjem energie do 6 – 8 jídel během dne a ve chvíli, kdy tělo zjistí, že pravidelně dostává energii, přestane ukládat. Pokud příjem energie o něco snížíme, tělo začne spalovat tu svoji uloženou -> tuk se spaluje a tělo hubne. Tento způsob hubnutí je zdravý, používáte potraviny běžně dostupné v marketech, a ve chvíli, kdy se člověk upraví stravovací návyky neměl by mít problémy s nadváhou. Další výhoda je, že zapomenete na to, co je hlad.

Pokud máte jakékoliv otázky, klidě se ptejte.
A jestli se do toho chcete pustit, napište mi do zpráv.